Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Demirdöküm Kombi Bakım Servisleri

Demirdöküm kombiler Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü cihazlardır. Demirdöküm kombi bakımı işleri Demirdöküm kombi servislerine yaptırılırsa Demirdöküm kombinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bunun nedeni Demirdöküm kombi servislerin kombi bakımını üstün körü değil ayrıntılı olarak yapacak olmalarıdır. Üstelik Demirdöküm kombi teknisyenleri Demirdöküm kombiler üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu sayede en ince ayrıntısına kadar kombinizin bakım işini yapabilecek ehliyettedirler. Etkili ve gerçek Demirdöküm kombi bakım için uzman Demirdöküm kombi servisleri tercih edin. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. numarları hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Demirdöküm kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.Konuyla Alakalı daha Detaylı Bilgi için Servis Yetkililerinin Röportaj Sayfalarına TIKLAYINIZ.

Demirdöküm Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Demirdöküm kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Demirdöküm kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

Demirdöküm Kombi Bakımı Parasını Fazlası ile Çıkarır

Demirdöküm kombi bakımı  ve tesisat bakımı firmamız tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul Demirdöküm kombi servislerinde bu ücret uygulanır. Demirdöküm kombi bakımı ile kombiniz %30’a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Demirdöküm kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Demirdöküm kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Demirdöküm kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Demirdöküm kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Demirdöküm Kombi Bakımı Yaptırın !

Demirdöküm kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Demirdöküm kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Demirdöküm kombi bakımı senede en az bir kez Demirdöküm servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa Demirdöküm kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik Demirdöküm kombi bakımı yaptırılabilir. Demirdöküm kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

Powered by themekiller.com