Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Etiler Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Kombi, özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan, ortamın sıcaklığını ayarlamaya yarayan bir cihazdır. Kombi tarafından ısıtılan su kombi tesisatında dolaşarak ortam ısısının arttırılmasını sağlar. Kombiler ortam ısısını arttırmanın yanında sıcak su sağlamada da kullanılır. Demirdöküm gibi kombi markaları oldukça tasarruflu ve konforlu ortam ısısı sağlar. yoğuşmalı kombileri en ekonomik ısınma yollarından biridir. Demirdöküm kombiler sağlam ve uzun süre dayanacak şekilde dizayn edilir. Bir demirdöküm kombi sayın alan kişi ya da kişiler gerekli bakımlarını yaptırmak koşulu ile kombisini sorunsuz olarak uzun yıllar kullanabilir. Bakım işlerinin uzman Etiler Demirdöküm Kombi Servisleri aracılığı ile yaptırılması önerilir. Demirdöküm kombiler, İstanbul’un iki yakasına yayılmış yaygın bir servis ağına sahiptir.Etiler Demirdöküm Kombi Servisi bu yaygın ağın bir parçasıdır. Etiler ve çevresinde ikamet eden Demirdöküm Kullanıcıları için kayıt oluştumak için iletişim numaralarımız;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Sorunsuz ve Hızlı Servis İmkanı Etiler Demirdöküm Servisinde

Etiler Demirdöküm Kombi Servis, Demirdöküm kombiler hususunda uzman çalışanlara sahiptir. Etiler’de yaşayan Demirdöküm kullanıcıların kombileri Servis teknisyenleri tarafından hızlı bir şekilde monte edilir. Montaj işlemi Demirdöküm talimatları çerçevesinde, güvenli olarak yapılır.

etiler demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Etkili Satış Sonrası Hizmet

Demirdöküm Kombi Etiler Servisi sadece satışta yanınızda olmakla kalmaz, kombiniz ile ilgili en küçük soru ve sorununuzda dahi yanınızdadır. İster telefonla arayarak, ister servis elemanlarımızı kendi ikametgâhınıza çağırarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız Demirdöküm Servis ilkeleri çerçevesinde güler yüzlü, yardım sever ve işinin ehli insanlardan oluşmaktadır.

Etiler Demirdöküm Kombi Bakımı ve Ücreti

Etiler’de oturanlar Etiler Demirdöküm Kombi Bakımı işini doğru ve en ince ayrıntısına kadar yaptırmak istiyorlarsa işin uzmanı olan servisimizi tercih etmeliler. Servis elemanlarımız Demirdöküm’un her sene yaptığı eğitimlere katılır ve gelişen müşteri taleplerine anında doğru olarak karşılık verirler. Kombi bakımını servisimiz aracılığı ile doğru yaptırmanız kombinizin daha iyi çalışmasını sağlar.Etiler Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti 2016-2017 Fiyatlarımız 80 TL dir.

etiler demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Demirdöküm İle Yüksek Performans, Az Yakıt Tüketimi

Etiler Demirdöküm kullanıcıları Demirdöküm’u yaygın ve etkili servis hizmetlerinin yanında yüksek performansı sayesinde tercih etmektedir. Demirdöküm kombiler en az yakıtla en çok ısı konforunu vermek konusunda uzmanlaşmışlardır. Siz de Buduerus kombi edinerek soğuk kış aylarında daha az fatura öder, daha iyi ısınırsınız. Demirdöküm kombilerin yüksek performansı konusunda ayrıntılı bilgi almak için Etiler Demirdöküm Kombi Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Demirdöküm kombiniz bakımları düzenli yapıldığı sürece pek sorun çıkarmaz. Eğer bir arıza ve sorun oluşursa başvurmanız gereken yer  Etiler Demirdöküm Kombi Tamiri  servis çalışanları olacaktır. Servisimiz uzman teknisyenleri sayesinde arızayı doğru teşhis edecek ve kombinizin tamirini bir an önce bitirecektir.

Etiler Demirdöküm İle 1 yıl Garanti

Etiler Demirdöküm  tarafından tamir edilen kombiniz servis garantisi altına girer. Kombinizin tamir edilen parça ya da parçaları bir sene içinde tekrar arıza verir ise ücretsiz olarak tamir edilir. Tamir edilmesi mümkün olamayan parçalar yerine orijinal yedek parça kullanır. Orijinal yedek parçalar da aynı şekilde bir yıl garantilidir.

Powered by themekiller.com