Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Demirdöküm kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Demirdöküm kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Demirdöküm kombilerdir. Demirdöküm firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Demirdöküm firması her sene düzenlediği eğitimlerle Demirdöküm servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Demirdöküm ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servis Eğitimleri

Demirdöküm kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Demirdöküm kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Demirdöküm Kombi Servis elemanları Demirdöküm’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

kurtköy demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Kurtköy Demirdöküm Kombi Bakımı

Kurtköy Demirdöküm Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Demirdöküm kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Demirdöküm Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Demirdöküm Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Demirdöküm servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

kurtköy demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Kurtköy Demirdöküm Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Demirdöküm yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Demirdöküm Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Demirdöküm yedek parça kullanır.

Kurtköy Demirdöküm Servis Ücreti

Demirdöküm servis ücretleri Demirdöküm kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Demirdöküm  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Demirdöküm Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com