Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Demirdöküm firması servis hizmetlerine en çok önem veren firmalardan biridir. Demirdöküm firması kaliteli ve iyi bir kombinin aynı derecede kaliteli ve iyi eğitilmiş personele sahip Demirdöküm kombi servisleri ile en iyi seviyeye ulaşacağını bilmektedir. Bu çerçevede müşteri memnuniyetini en üstte tutamak isteyen Demirdöküm firması servislerinden yüksek standartta hizmet beklemektedir.Servis elemanları Demirdöküm firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılarak güncel bilgileri edinir ve böylece kullanıcılara üst düzey hizmet sunar.Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi de bu üst düzey hizmet anlayışını sürdürmek ve Sultanbeyli’deki kullanıcılarına üst düzeyde hizmet vermek için kurulmuştur. Demirdöküm kombiler ile ilgili her türlü soru, sorun ve bilgi talebinizde Sultanbeyi Demirdöküm Kombi Servisleri ni arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz; 0850 840 9 212  veya 0850 840 9 212 bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Servisimiz  Gelişiyor

Sultanbeyli İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Demirdöküm firması da bu gelişmeye paralel olarak Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servis, hizmetlerini geliştirmektedir. Sultanbeyli’de Demirdöküm kombilerin sağladığı ekonomik ve ileri derecedeki ısı konforunu yaymaktadır.Firmamız ısı konforu sağlamak isteyenlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

sultabeyli demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Bakımı

Sultanbeyli ilçesinde ve çevresinde ikamet edenler Demirdöküm kombi bakım hizmetleri için üst kalitede hizmet sağlayan Demirdöküm Kombi Sultanbeyli Servisi tercih etmelidir. Uzman servis olan servisimiz kombi bakım işinizi üstün körü değil firma tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde ayrıntılı olarak yapar. Kombinizin çalışmasında sorun olmadığını belirler. Kombi temizliğini sağlar. Bu sayede Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Bakımı ile daha tasarruflu çalışır.

Sultanbeyli Demirdöküm Servis ile Tamir –Revizyon İşleriniz Güvende

Sultanbeyli Demirdöküm kombileriniz için en iyi tamir imkanının Sultanbeyli Demirdöküm Servisi sağlayabilir. Tamir işlerinizi diğer servislerin ellerine bırakmak yerini uzman servislerimizin eğitimli ellerini tercih ederek garantili tamir imkanından faydalanırsınız. Demirdöküm uzman servis teknisyenleri mükemmel olarak eğitilmiş ve tecrübeli personellerdir. Her sene düzenli olarak düzenlenen eğitimlere katılarak kombi teknolojisindeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ederler. İster evinizdeki küçük bir kombi tesisatı olsun ister iş yerlerinizdeki büyük kombi tesisatları olsun fark etmeksizin mükemmel bakım işleri sunulur.

2016 – 2017 Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti

Sultanbeyli Demirdöküm kombi bakım ücreti 2016 ve 2017 yılları için belirlenmiştir. Bu ücret sabit olup bu yıllar içinde geçerli olacaktır.Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti ve diğer Demirdöküm kombileri tarafından sunulan bakım hizmetinin ücreti 80 TL’dir. Bu ücret karşılığında ilgili teknisyenlerimizin sunacağı mükemmel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Yani sadece 80 TL’ye kombi modeliniz fark etmeksizin bakım ücretiniz yapılır.

sultanbeyli demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Sultanbeyli Demirdöküm ile 1 Yıl Garantili Parça

Demirdöküm kombi arızalarında en garanti yol Demirdöküm servislere başvurmaktır. Sultanbeyli Demirdöküm,elemanları kombinizin sorununu en iyi teşhis edecek ve onarımını en iyi şekilde sağlayacak kişilerdir. Demirdöküm servislerimizin gerçekleştirdiği tamir işleri ilgili servislerimizin garantisi altındadır. Bir yıl içinde tekrar kombinizin aynı parça ya da parçalarında arıza meydana gelmesi durumunda garanti devreye girer ve tamir işiniz ücretsiz olarak yapılır.

İletişim için   çağrı merkezimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Firma tarafından sağlanan tamirlerin garanti kapsamında olduğunu belirtmiştik. Bu tamir işlerinde kullanılması gerekebilecek yedek parçalar da orijinal olup bir sene ile garantilenmiştir. Bu süre içinde ayını parça tekrar arıza yaparsa Sultanbeyli Demirdöküm Servisleri tamir ve yedek parça değişimini ücretsiz yapmayı taahhüt eder.

Powered by themekiller.com