Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi Tercihiniz Olsun

Demirdöküm,yaklaşık 200 yıldır ısıtma sistemleri üreten köklü bir Alman firmasıdır. Soba üretimi ile başladıkları ısıtma sistemleri üretimine, Kombi sistemlerinde öncü rol alarak devam etmişlerdir. Demirdöküm kombiler çevre ile uyumlu çalışan ileri teknoloji ürünü sistemlerdir. İleri Alman teknolojisinin bütün avantajlarını kullanan  Avcılar Demirdöküm yaygın servis ağı ile de tercih sebebidir.

Yaygın Servis Ağı Ve İletişim

Demirdöküm ileri teknoloji ürünü kombilerini yaygın servis ağı ile desteklemektedir. Hizmet sadece satış gerçekleşene kadar değil satış sonrası da devam eder. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi gibi çok sayıda kombi servisi bulunmaktadır.Firmamız hem satış öncesi hem satış sonrası hizmetleri ile kombinizden maksimum verimi almanızı sağlayacaktır.İletişim için:

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

avcılar demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Demirdöküm un Eğitimli Personelleri

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisleri, Demirdöküm Kombi servislerinin tamamında olduğu gibi eğitimli personeller barındırır. Elemanlar, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda tecrübeli, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Personelimiz, Demirdöküm tarafından sağlanan eğitim içerikleri ve yeni teknolojiler hakkındaki bildirimler sayesinde sürekli kendini geliştirir. Bu sayede kombi bakım servisinden alacağınız hizmetin güncel teknoloji ile uyumlu ve kaliteli olması sağlanır. Personelin hizmet kalitesi yıllık eğitimlerle belirli seviyenin üzerinde tutulur. Avcılar Demirdöküm Kombi Servis elemanları, kombi konusunda son derece uzman ve teknik bilgisi geniş kişilerdir.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi, kombi bakım ve tamiri işlerinde en büyük yardımcınızdır. Kombinizde bozulan ve değişmesi gereken parçaları itina ile değiştirir. Kullanılan parçalar kombiniz ile %100 uyumlu orijinal yedek parçalardır.Avcılar Demirdöküm Servisi tarafından sağlanan yedek parça hizmeti kombinize ilk aldığınız günkü sağlamlığı ve kaliteyi tekrar kazandırır.

Kombi servisimiz kombi tamiri için kullanılan yedek parçalara garanti vermektedir. Kombinizde değimesi gereken parçalar orijinal yedek parça ile değiştirilir. Demirdöküm Kombi Avcılar Servisi değişen parçaya 1 yıllık garanti vermektedir. Gönül rahatlığı ile Avcılar Demirdöküm Kombi Servisini tercih edilebilirsiniz. Garantili ve orjinal yedek parça hizmeti sayesinde kombiniz tekrar sorun çıkarmayacaktır.

avcılar demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Tamir Edilen Parçaya Garanti

Avcılar Demirdöküm Kombi Servis, sadece orijinal yedek parçalarına garanti uygulamakla kalmıyor, tamir edilen kombi parçalarına da garanti uyguluyor. Kombi servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız bir yılı süre garantimiz altına girer. Avcılar Demirdöküm Kombi Bakımı ve tamiratını en mükemmel şekilde, garantili olarak sağlar. Kombi bakımı ve tamiratında kendimize duyduğumuz yüksek güveni garantili tamir işi ile de gösteriyoruz. Tamir edilen kombi parçanız bir sene boyunca garantimiz kapsamına girer.

Demirdöküm İle Kaliteli Hizmet

Demirdöküm kombiler dünyanın en iyi kombileri arasında gösterilmektedir. Demirdöküm kombi temin ederek hem oldukça sağlam, çevre ile uyumlu, son teknoloji ürünü bir kombi edinmiş, hem de yaygın servis ağı ve satış sonrası hizmetleri ile her soru ve sorununuza cevap verebilecek bir servis ağı edinmiş olursunuz.Avcılar Demirdöküm,firmanın İstanbul İçindeki Yaygın servis ağlarından biridir. Her türlü kombi bakımı, kombi tamiri işlerinizde ya da kombi ile ilgili diğer soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

Powered by themekiller.com