Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi Yanınızda

Demirdöküm firması, yenilikçi ve uzman yapısı ile yüzlerce yıldır varlığını sürdüren köklü bir Alman firmasıdır. Demirdöküm firması ısıtma sistemleri alanındaki çalışmalarına 1825 yılında soba üreterek başlamıştır. Yaklaşık 200 yıla yakın bir süredir ısıtma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Isıtma sistemleri teknolojilerinin gelişiminde ciddi katkısı bulunan bir firmadır. Demirdöküm kombiler de bu yüzlerce yıla dayanan tecrübenin ürünüdür. Alman makine teknolojisi ile üretilen Demirdöküm kombiler tüm dünyada en iyi kombi markaları arasında gösterilmektedir. Bu yenilikçi ve uzman firma kombi teknolojilerinin günümüzde ulaştığı noktada hatırı sayılır bir paya sahiptir. Demirdöküm kombiler enerji verimliliği alanında lider cihazlardandır. En az enerji ile en çok ısı konforunu amaçlarlar. Demirdöküm kombi üretimindeki liderliğini ürerttiği kombilerin satış sonrası hizmerinde de göstermektedir. Demirdöküm Servis hizmetleri, Demirdökümun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan en önemli etkenlerdendir.Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm’un İstanbul Çapında Yaygın Servis Ağı

Demirdöküm, yaygın servis ağı sayesinde Türkiye çapında mükemmel satış sonrası hizmeti sağlamaktadır. Demirdöküm’un servis ağının en yaygın olduğu yer, ülkemizin en büyük şehri olan, Dünya şehri İstanbul’dur.Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servis te Demirdöküm’un İstanbul içindeki servislerinden biridir. Demirdöküm kombinizin montaj işlemi ve satış sonrası hizmetleri Demirdöküm servislerinde en mükemmel şekilde yapılır.Servisimiz Demirdöküm’un yüksek standarttaki servis ilkelerini takip eder ve bu çerçevede maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

bahçelievler demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakımı

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisleri personeli işinde uzman, güler yüzlü, müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verecek şekilde eğitilmiş, profesyonellerden oluşur. Servis çalışanları Demirdöküm firması tarafından her sene düzenlenen servis elemanları eğitimlerine katılarak kombi alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenir. Bu sayede Bahçelievler Demirdöküm Servisiçalışanları sürekli yenilenen müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir.

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakımnda Detaylı İşlem

Demirdöküm firması kombi bakımını kesin yönetmelik ve talimatlarla belirlemiştir.Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakımı için bu talimatları dikkate alarak kombi bakımını gerçekleştirir. Kombi kullanıcısı ile iletişim halinde olarak kombi bakımında özel olarak dikkat edilmesi gereken yer olup olmadığını öğrenir. Eğitimli ve kombi bakımında tecrübeli personel, yönetmelikleri takip ederek kombi bakımını detaylı şekilde yapar. Kombide görülen aksaklıklar düzeltilir. Kombini temizliği de sağlanır. Maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde kombi bakımı tamamlanır.

bahçelievler demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti

Demirdöküm Bahçelievler Servisi kombinizde gerçekleşen her olumsuzluğu anında halledecek kapasitededir. Kombinizdeki hasar doğru şekilde tespit edilir ve uzman ellerce onarılır. Kombi tamiratının garantili olarak yapıldığını da ekleyelim. Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servis tarafından tamir edilen kombi parçası servisin garantisi altındadır. Garanti tamir işleminin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde eğer aynı parçada sorunu olursa, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti ise 80 TL dir.KombinizBahçelievler Demirdöküm Kombi Servisleri tarafından sorunsuzca tamir edilir. Ancak kombinizin tamir edilemeyen parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda yedek parça ihtiyacı doğar. Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi, kombinizin modeli ne olursa olsun uygun yedek parçayı temin eder. Yedek parçalar orijinal olup bir sene boyunca Demirdöküm firmasının garantisi altındadır.

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servis Ücreti

Bahçelievler Demirdöküm Servis Ücreti tüm servis merkezlerinde sabittir. Tüm servisler için belirlenen sabit ücret 50 TL’dir. Bu oldukça makul ücret tüm Demirdöküm kombi çeşitleri için geçerlidir. Model ayrımı yapılmaksızın aynı ücret geçerlidir. Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi de bu ücret tarifesi ile çalışır.

Powered by themekiller.com