Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi İletişim

Kombi, doğru marka ve cihaz tercih edildiğinde uzun ömürlü bir cihazdır. Ev ya da iş yerinin ısı konforunun sağlanması için kullanılan kombiler periyodik bakımları ve temizlikleri yapılması haline uzun yıllar kullanılabilirsiniz. Demirdöküm gibi kombide öncü bir markanın kombileri uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılır.Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi gibi Demirdöküm kombi servisleri kombinizin sağlıklı çalışmasını sağlamak için hizmet vermektedir. Kombinizin gerekli bakımları ve temizliği servis aracılığı ile gerçekleştirilir. Bu sayede kombiniz uzun süre sorun çıkarmadan çalışır. Kombi denince tüm dünyada ilk akla gelen markalardan olan Demirdöküm yaygın servis ağına

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Yaygın Demirdöküm Servis Ağı

Demirdöküm kombi alanında önde gelen firmalardan biridir. Isı konforu alanında 200 yıla yaklaşan deneyimi bulunan kombi teknolojisinin ilerlemesine en çok katkıyı veren kombi şirketlerinden biridir. Yıllar içinde sağladığı güven ve yüksek kalite sayesinde dünyanın en çok satan kombi marklarından biridir. Bu Alman markası ülkemizin de önde gelen kombi firmalarındandır. Bu başarıyı ileri teknoloji ürünü sağlam ürünleri yanında, yaygın servis ağı ile sürdürmektedir. Kombi ile alakalı her türlü sorunuza anında cevap bulabileceğiniz Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisleri bu ağın bir parçasıdır.

esenyurt demirdöküm kombi servisi 0850 840 9 212

Güler Yüzlü, Eğitimli Personel

Esenyurt Demirdöküm Kombi Servis personeli müşteri dostu, eğitimli, işinin ehli elemanlardır. Personelimiz her sene gerçekleşen eğitimlere katılarak kombi teknolojileri hakkındaki son bilgileri edinir. Ayrıca firma tarafından gönderilen eğitim kitapçıkları da personelimizce değerlendirilir. Esenyurt Demirdöküm  elemanları yüksek teknik beceri ve bilgi birikiminin yanında oldukça güler yüzlü, yardım sever kişilerdir. İster satış öncesi bilgilendirme olsun ister satış sonrası hizmetler olsun personelimizden dilediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Uzman Kombi Bakımı

Esenyurt Demirdöküm Kombi Bakım elemanları aldıkları eğitim ve tecrübeleri doğrultusunda uzman kombi bakım hizmeti sağlar. Kombinizin her türlü bakımı en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirilir. Bakım işlemi üstün körü değil Demirdöküm ilkeleri ve yönetmelikleri çerçevesinde ayrıntılı olarak yapılır. Yoğun kullanımın olduğu kış ayları öncesi ve kış ayları sonrasında kombi bakımınızı yaptırarak kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlayın. Kombinizin en gerekli olan zamanda sizi yarı yolda bırakmaması için periyodik kombi bakımı şarttır.Esenyurt Demirdöküm Kombi Bakım Ücreti 80 TL dir.

esenyurt demirdöküm kombi servisileri 0850 840 9 212

Garantili Kombi Tamiri Bizim İşimiz

Kombi tamiri işleriniz garantili olarak yapılır.Demirdöküm Kombi  Esenyurt Servisi kombinizin tamiratı yapılan parçasını bir sene boyunca garanti kapsamına alır. Bu sayede kombi tamiratınızı gözünüz arkada kalmadan garantili olarak yaptırabilirsiniz. Uzman teknik personelimiz güncel teknolojilerin gereklerine uyarak beklentilerinizi karşılar ve kombinizi sorunsuz hale getirir.

Yedek Parça Garantisi

Eğer kombinizin bozulan parçasının tamiri mümkün değil ise, parçenın değiştirilmesi gerekir. Bu durumda Demirdöküm orijinal yedek parça kullanılır. Esenyurt Demirdöküm Servisi tarafından sağlanan yedek parça 1 yıl süre ile garanti kapsamında olur. Yedek parça cihazınız ile %100 uyumlu orijinal yedek parça olacaktır. Bu sayede cihazın aynı noktalardan arıza vermesinin önüne geçilir.

Sorunsuz çalışan, yüksek enerji verimliliği sağlayan, uzun ömürlü bir kombi için Demirdöküm Kombi tercih edilmelidir. Sektörün öncü kuruluşu olan Demirdöküm, kombi teknolojisine de yön vermektedir. Uzun ömürlü ve yaygın servis ağına sahip bir kombi için Alman teknolojisinin ürünü olan Demirdöküm kombileri tercih edin. Sorularınız için Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Powered by themekiller.com