Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kombi seçerken en önemli unsurlar evin büyüklüğü, konumu ve alttan ısıtması olup olmadığı. Özellikle uzman tesisat firmasından bir mühendisle görüşülmesi ve ısı kaybı hesaplarının çıkarılması gerekir

Değerli Demirdöküm Müşterisine;

Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir.Memnun olan her kullanıcı,yeni müşteriler demektir.Demirdöküm  Kombi Satış Sonrası Hizmetlerinde her zaman bu gerçeğe bağlı kalmıştır.

Demirdöküm Kombi Servisi ; 

sizlerin güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutmayı hedefleyerek tüm servis hizmetlerimizi eğitimli teknisyenlerimiz ile siz değerli müşterilemize sunmaktayız.Bakım ve Arıza ile ACİL durumlarda bizimle iletişime geçmenizi önemle belirtiriz.

Demirdöküm Kombi Servisleri ;

-eğitimli ve teknik bilgileri güncel olan -yıllık eğitim ve denetimler ile kalite standartları belirtilmiş -orijinal yedek parça kullanan -kullandığı yedek parçalar için 1 yıl garanti veren -tamirat gerektiren durumlarda da tamiri edilen parçada 1 yıl garanti veren bir kurumdur. Servisler cihaz ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan  ve  kullanıcının yapması gereken bir işlemi yaparak cihazı çalıştırmış olsalar da yine servis ücreti alacaklardır.Bu ücret Servisin sizin için ayırdığı zaman ve yol giderlerinin karşılığıdır. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin servise ihtiyaç duyduğu durumlarda,size en yakın servisi belirlemek üzere 0850 840 9 212  nolu Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Powered by themekiller.com