Demirdöküm 0850 840 9 212
İstanbul Tüm İlçeleri Demirdöküm Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2017-2018 İzmir Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Demirdöküm kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Demirdöküm kombilerce fazlası ile karşılanır. Demirdöküm kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Demirdöküm kombi servisleri hizmetleri eklenince Demirdöküm kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Demirdöküm Kombi Ve Kazanlar

Demirdöküm kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Demirdöküm kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Demirdöküm kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Demirdöküm kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için İzmir Demirdöküm kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servis Ağı

Demirdöküm kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Demirdöküm kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Demirdöküm kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Demirdöküm firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Demirdöküm kombi servisi yada Demirdöküm Kazan Servisi teknik elemanları her sene Demirdöküm firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Demirdöküm mühendisleri ve teknik elemanlarınca Demirdöküm kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Demirdöküm Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Demirdöküm kombi bakımı, İzmir Demirdöküm kombi Bakım servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan teknik personel tarafından gerçekleştirilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Demirdöküm servis elemanlarını tercih edin.

demirdöküm kombi tesisat bakımı

Demirdöküm Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

Yetkili Demirdöküm Kombi Servisi tamir ve yedek parça değişimi işlerini Demirdöküm firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Demirdöküm Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Demirdöküm kombi orijinal Demirdöküm yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Demirdöküm kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Demirdöküm kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olan Demirdöküm servis ücreti de dahildir.

İletişim için: 0850 840 9 212 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

izmir demirdöküm servis, demirdöküm kombi yetkili servis,demirdöküm, demirdöküm kombi teknik servis, demirdöküm kombi servisi, demirdöküm kombi servis, demirdöküm kombi yetkili servisi, demirdöküm servisler, demirdöküm servisleri, demirdöküm kombi teknik servisi, kombi demirdöküm servisi, yetkili demirdöküm kombi servisi, demirdöküm kombi servisi yetkili, yetkili demirdöküm kombi servis, demirdöküm kombi servis yetkili

Powered by themekiller.com